Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Siklom megharapott ketszer de...

Siklom megharapott ketszer de mar nem merem kivenni ot mert felek pedog nagyon szeretnem ot rendszeresen kivenni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
A fejénél fogd meg minden kígyót ott kell.
2015. júl. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Így jár aki hüllőt babusgat.
2015. júl. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hüllőtartás ezzel jár. Bár a sérülést megelőzheted, ha ismered a siklód jelzéseit.
2015. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Duenna ***** válasza:
Óvatosan, lassan nyúlj az akváriumba. Készítsd elő mutató és hüvelykujjadat a fogásra. Hirtelen lecsapsz a sikló fejére úgy, hogy azonnal és erősen megfogod a tarkójánál. Tartsd meg, ne engedd el. Így nem fog megharapni. Egyébként ha nem szükséges kivenni, akkor hagyd békén, csak akkor vedd ki, ha ki kell takarítani az akváriumát.
2015. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jolvan koszonom nektek!
2015. júl. 9. 14:49
 6/10 anonim válasza:
45%

Imádom az olyan "klasszikus" kérdéseket itt, hogy tart valaki valamilyen különleges trópusi vagy egyéb állatot, és akkor jön az, hogy huuu basszus az oroszlánom felfalt. Mit tegyek?

Áss egy sírt magadnak bakker, de még mielőtt megtámad, hogy legalább az ne a szüleid gondja legyen :D

2015. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha megfelelően fogod meg, nem fog megharapni. De ha neked biztonságérzetet ad, felvehetsz egy bőrkesztyűt, hátha bátrabban nyúlsz be :D
2015. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Erőszakkal akartad megfogni (pl.vizsgálathoz) vagyazért, mert szelídíteni akartad és foglalkozni vele
2015. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt a végéről: amennyiben szelídíteni akartad, és kapcsolatot teríteni vele, ne alkalmazd a többiek által javasolt módot, így csak azt éred el, hogy a siklód egy életre felni fog tőled, valószínűleg megromlik akapcsolatotok, nem fog soha megszelídülni. Amennyiben tényleg csak valamilyen fontos okból akartad megfogni, és az nem számít, hogy a későbbiekben valószínűleg mindig meg fog támadni/félni fog tőled, megfoghtod a fejénél, úgy tényleg nem fog megharapni. Amúgy ugye nem fölülről nyúltál be a terráriumába? A siklók a felülről történő közeledést támadásnak veszik, ezért lehet, hogy csak védekezett.
2015. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Normalisan fogtam meg nem a tarkojanal mert nem akarom bantani. Mindig igy fogtam meg őt. Tekeregni szokott rajtam a nyakamban lenni.

Amikor megharapott akkor is kivettem csuszott a karomon ey egy 5perc utan ahogy csuszott rajtam hirtelen beleharapott a felkaromba onnan gyorsan elkaptam ot es utana a csuklomat erte es azt harapta ( Balázs egy 1m 70cm-es jol tartott kedvenc)

2015. júl. 13. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!