Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 1 db pézsmateknősnek nagyon...

1 db pézsmateknősnek nagyon kicsi egy 50x30 cm-es alapterületű akvárium?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:

szia. én most készülök venni a napokban. nekem is ekkora akváriumom van jelenleg.

a szakirodalom szerint 60x30 alapterületben 2 felnőtt pézsmateki elél, ennyi nekik az ajánlott minimum.

szerintem ha pár hónaposat veszel biztosan elég neki, mivel kb pénzérme nagyságúak:D

én később tervezek egy nagyobb területűt venni, de sztem kezdetnek elég. de ha most veszel akkor vehetsz nagyobbat, de ha már adott ez az aki akkor szerintem ráérsz később lecserélni.

de persze kb minden kisállatnál érvényes a minél nagyobb annál jobb elv.

2015. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg adott a leírt akvárium.

De idővel bisztosan cserélném nagyobbra. Szeretném ha minél nagyobb helye legyen mozogni...

2015. júl. 24. 08:41
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor 1 cipőben járunk:P

én majd legalább 1méterx50cmre szeretném lecserélni ha nő picit.

2015. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem összekevertem őket. A tarajos teknősre(királyteknősre) gondoltam...
2015. júl. 24. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:

térképteknős(tarajos)

A hím testhossza 9-15 centiméter, a nőstény 13-27 centiméter.

ebben az esetben szerintem ez kicsi lesz. bár sztem etető akváriumnak jó lesz egy darabig, ha nem akarod, hogy összekoszolja a vizet

2015. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, néztem én is... Bár, nem ég lennméretre egy hím is, mert pont azért tetszik annra, mert ilyen kicsi marad, illetve a "taraja" miatt.

De enn ellenérezeretnék minél nagbb mozgásteret biztosítani neki.....

2015. júl. 24. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy amikor még megveszed kiskorában, az isten se mondja meg neked, hogy hím vagy nőstény.
2015. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!