Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kapkodó királypitonnal mi a...

Kapkodó királypitonnal mi a teendő?

Figyelt kérdés
2 hete egy barátnőm rámhagyta a királypitonját. Nem volt kézhez szoktatva, így kesztyűvel kezdtem a szoktatást, egyszer sem mart. Nagyon szépen haladtunk, egyre könnyebben oldódott, tegnap már kesztyű nélkül vettem ki. Nem zaklattam sokáig, igyekszem nem stresszelni, bár a kivételnél még felfújja magát. Ma reggel csak benéztem Hozzá üvegen kersztül, és 2x is az üveg felé kapott. Nem sok tapasztalatom van szelidítésben, mert a saját királyomat első pillanattól kézhez szoktattam, nagyon szelíd kishaver. Ezzel a kis vadóccal viszont nem tudom mit kezdjek, nem vágyom a harapására :P Folytassam a szoktatást, vagy hagyjam inkább, Ő ilyen? Vagy csak jelezte, hogy ma hagyjam békén? Egyébként aktív, eszik, ürít rendesen, vedlésnek sem látom jelét. Köszi :)

2015. júl. 29. 10:56
 1/7 anonim válasza:
100%
Terhesnek bizonyára terhes a helyzet, de szerintem az állatos rovatban több értelmes választ kapnál, mint a terhességben. :)
2015. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, most nézem, hogy itt olvasgattam, és ebben a témában maradtam véletlenül :P Bocsi mindenkitől! :D
2015. júl. 29. 11:03
 3/7 anonim válasza:
És te vagy terhes vagy a királypiton???
2015. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A barátnőm :D

Mégegyszer: bocs, nem ide akartam.

2015. júl. 29. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a piton?
2015. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 éves körüli.
2015. júl. 29. 11:28
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, haladunk :)

[link]

2015. júl. 31. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!