Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit eszik a leveli béka?

Mit eszik a leveli béka?

Figyelt kérdés
Találtam egy leveli békát a kutyám negnyomorgatta kb 3 nap múlva eleresztem amikor tud már ugrálni de addig is etetnem kéne.
2015. júl. 30. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Rovarokat.
2015. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legyet, rovarokat amit el bir kapni
2015. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnék neki fogni? mert gondolom élve szereti. És valahol azt hallottam hogy eszik jenyérmorzsát s horgász boltban kapható csalikukacot ez igaz?
2015. júl. 30. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet ha már nagyon éhes lesz akkor megeszi a csontit is. Végülis azok is mozognak.
2015. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A béka minden önmagánál kissebb ÉLŐ állatokat eszik.
2015. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kisteki állatkereskedésben lehet kapni legyet kis dobozban.

Van ami csak lárva, és otthon kikel nálad. Aztán benyúlsz a terráriumba, kinyitod ott a dobozt és ahogy a legyek kiszabadulnak, a békák egyből odaugranak és elkapkodják őket. A légy a kedvenc kajájuk de a kisebb lisztkukacot, vagy az apró tücsköt is megeszik és azt lehet kapni díszállat kereskedésben máshol is.

2015. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyet lehet tenyészteni is, de elég macera és állandóan kirepülnek a lakásba.
2015. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!