Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tovább adjamam a teknősöket...

Tovább adjamam a teknősöket vagy ne?

Figyelt kérdés
nos nem tűnik túl boldognak és nem vagyok nagy hüllő szakértő de imádom őket és az ő érdekükben szeretnék meg tanulni róluk mindent de ez nam nagyon sikerül mivel nem sokféle vélemény van és nem tudom melyik az igaz! de ha az jobb neki inkább tovább adom vagy nem? mivan ha nálam is rosszabb kezekbe kerülnek? és mint már mondtam megszerettem őket! :( :(
2015. aug. 12. 22:13
 1/4 anonim válasza:

Szerintem menj el egy állat kereskedésbe és érdeklődj, mondd el, hogy mi a probléma.

Ők valószínűleg értenek hozzá, és tanácsokat fognak adni.

Ha ez megvan és változást látsz rajtuk akkor ne add tovább.

De ha nem akkor úgy lesz a legjobb ha megválsz tőlük.

De honnan tudod, hogy nem boldogak?

Lehet hogy így kell viselkedniük.

2015. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az állatkereskedésbe feleslegesen mész, 90%, hogy nálad is kevesebbet tudnak. Teknősös fórumot keress, ott érdeklődj!
2015. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ők valószínűleg értenek hozzá."

Pont hogy nem értenek hozzá!Semmiképp ne menj kereskedőktől tanácsot kérni!!!


Itt kérj tanácsot!

2015. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha elég nagy a helyük és ingergazdag(nem egy full üres akvárium tárgyak és aljzat nélkül)

akkor valószínű jól érzik magukat.törekedj a természetes állapotra, pl a napszakok változását érezzék.

este szoktak a természetben vadászni amikor lasabbak a halak.ekkor érdemes őket etetni.

ne nagyon bojgasd őket az akváriumból,hagyd őket bent.

jó minőségű kaját adj nekik, leginkább élő vagy fagyaszott halat. mindenképpen édesvízi legyen.

ha elég nagy a hely és a kaja is jó, nagyon nem tudsz mit elszúrni.ezek a legfotnosbabak

2015. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!