Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja lehet a teknősömnek?

Mi baja lehet a teknősömnek?

Figyelt kérdés
Az akváriumban, úgymond "vergődik". Teljes erejéből neki megy az üvegnek, csapkod a lábaival szinte egész nap. Ha egy helyben van teljesen hátra hajtja a fejét, vagy össze-vissza köröz vele. Olyan öt-hat éves lehet. Szerintetek mi baja, vagy ez normális?

2015. aug. 14. 19:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mikor kivittem az udvarra, vagy a kerti tóba nem csapkodott, viszont a fejével ugyanezeket a mozdulatokat tette.
2015. aug. 14. 20:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs bőrvedlése a nyakánál? Lehet, hogy a leváló bőrrétegtől akar szabadulni. Vagy a stressz, ami a helyváltásoktól lehet. Ha a kerti tóban valamennyire megnyugszik, inkább tartsd ott, nem jó, ha gyakran van váltogatva az élettere.
2015. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma elpusztult, sajnos.:(

Azt hittem tényleg csak a vedlés miatt,mert semmi más nem volt csak csapkodott, estére meg abba is hagyta, délben meg már nem mozdult meg.

Van rajta kívül egy másik, lehetséges, hogy magányos lesz egyedül?

2015. aug. 16. 13:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi teknős betegségnek nem találom, hogy ez lenne tünete, pedig jó lenne tudni mi baja volt.
2015. aug. 16. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Nem lesz a másik magányos emiatt ne aggódj. Jobb eséllyel találgathatnánk ha leírnád, milyen körülmények között tartottad őket. Ha kell javítani valahol, a másik esélyesebb lesz.

2015. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!