Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Eltünt a pézsmateknősöm, hol...

Eltünt a pézsmateknősöm, hol lehet?

Figyelt kérdés
Nincs az akváriumban már átkutattam mindent de nem találom ,nagyon pici ,nem tudjátok hová szeret bujni ? Raktam ki az egész hazban kajat hátha visszajön es eszeget ,mert akkor tudnam hogy nagyjábol hol.légyszives segítsetek

2015. aug. 14. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább egy tálat rakj ki vízzel, amibe bele tud mászni, és egy lámpát ami alá napozni mehet közvetlen a víz mellé. lehetőleg minden szobában tegyél ki ilyet, ahova eljuthatott és zárj be minden ajtót.
2015. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

tálat rakj ki ahogy Neolamprologus mondta, és úgy hogy bele tudjon menni, kaja nélkül sokkal tovább bírja mint víz nélkül!!!

nézz be sarkokba/polc/szekrény/ágy/hűtő alá azt vedd figyelembe hogy neked most valószínűleg egy nagy szőrcsomót kell keresned mert ráragadhatott minden piszok, de siess mert egy kis teknős nem húzza túl sokáig így!!!

2015. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
amúgy este/hajnalban is érdemes körbenézni és még a fal mentén is, ugyanis a fal mellett szoktak mászkálni legtöbbször ha kiszöknek(ezért lehetőleg fal mellé tedd minden szobába a kis vizes tálat amibe csináls neki egy kis feljárót mind két fal melletti oldalára hogy bele tudjon menni, sokszor körbe-körbe mennek a szobában a fal mellett
2015. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ;)
2015. aug. 15. 08:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Es miért hajnalban? Akkor aktívabb?
2015. aug. 15. 22:10
 6/12 anonim ***** válasza:

igen akkor nyugodtabb a környezet és véleményem szerint akkor mászkál, de SÜrGŐSENkeresd meg mert ki fog száradni!

Én már a bútorokat borigatnám fel érte...

2015. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A pézsmateknős víziállat, nem kell kivenni az akva-terráriumból. Szerintem be van pánikolva, bármit is teszel ki nem kell neki, csak biztonságba akar lenni. Keresd meg mihamarabb!
2015. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm a segítséget ,megtalálta a vizes tálat és bele mászott sajnos le van fogyva de köszi mégegyszer (nem én vettem ki hanem kiszökött) :DDDDDDDDDDDD
2015. aug. 17. 11:56
 9/12 anonim ***** válasza:
vigyázz rá nehogy megint lelépjen :D
2015. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ogy szökött ki?
2015. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!