Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősöm beteg! (? )

A teknősöm beteg! (? )

Figyelt kérdés
az már biztos hogy beteg mert két kisebb rész a páncélján megbuhult és valami ... trutyi jön ki belőle de mitől lehet beteg és megfog gyógyulni?
2015. aug. 23. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha megpuhult a páncélja akkor kálciumos tápot kell

adnod neki amit kisállatboltban lehet kapni

2015. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kálcium beépüléséhez "A" és "D" vitaminra van szükség, amit csak napfényből nyer, vagy UV lámpa hatására termel a szervezete. Ezek nélkül a kalciumos tápok, vitaminok sajnos semmit nem érnek. Vidd állatorvoshoz a páncéllágyulás súlyos betegség!
2015. aug. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves cool lili! Augusztus 13.-án privátban üzentünk erről a témáról, és másról is ami a teknőstartáshoz kell. Ezt követően nyilvánosan is megkérdezted ugyanazokat - gondoltam semmi gond, legalább komolyan gondolod! Két hét múlva pedig beteg a teknősöd...

Szóval ne haragudj, de csak akkor van értelme kérdezgetni, ha alkalmazod a tanácsokat.

2015. aug. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is olvastam a kérdéseidet.szerintem látszik,hogy érdekel a sorsuk,de talán még nem vagy felkészült a tartásukra.
2015. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért írom ki ide is a kérdéseket mert több véleményre is kíváncsi vagyok!
2015. aug. 24. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
A kíváncsiság jó dolog, csak ettől még sajnos nem fogsz tudni hüllőt tartani. Ez nem több, csupán egy érzés, de szerintem a kérdezgetésen túl semmit nem tettél a teknőseid körülményeinek javítása érdekében. Ne vedd rossz néven, de az általad leírt betegség tartási hibákra vezethető vissza, ami viszont a te felelősséged. Osztom az előző válaszadó véleményét: nem vagy felkészülve rá. Közel egy hónapja írtam neked, hogy az egyik teknősön túl kell adnod, és azt is leírtam, hogy min kell változtatni, hogy ne betegedjenek meg. Bárcsak tévednék, de most mégis meg fogsz válni az egyiktől...:(
2015. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
gondolom tényleg igazad lehet egyet elfogok adni de melyiket mindkettőt nagyon szeretem egy sárgafűlű és egy kínai csíkos
2015. aug. 24. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre csak egy problémával foglalkozz. Most ha tudod válaszd el őket, és valahogy meg kellene gyógyítani a páncélbeteget. Írj az exopet klinikára, dr. Sátorhelyi Tamásnak. (google segít)Sok sikert!
2015. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kössz
2015. aug. 24. 19:53
 10/11 A kérdező kommentje:
google a barátom egyépként közel van az állatorvos! nagyon közel!
2015. aug. 24. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!