Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Görög teknős, Halak, leopárd...

Görög teknős, Halak, leopárd gekko ti Melyiket valasztanátok? Melyik a legkevésbé büdös? Melyiket a legegyszerűbb tartani? Melyik a legaranyosabb értelmesebb?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen bizonytalan vagy,a teknos kilove..nagyon hosszu ideig el,valoszinu megunnad ha nem vagy benne biztos mar most
2015. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nekem a teknis tetszik egyértelműen csak kivancsi vagyok a véleményetekre
2015. aug. 29. 11:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a teknos.vele lehet kozelebbi kapcsolatod is,marmint a hal az sztem eleg unalmas.persze a szoba disze lehet egy jol berendezett akvarium.de elpusztul veszel egy masikat.7 eves kor felett mar senkit nem raz meg annyira a hala halala.ellenben egy teknoshoz lehet kotodni,van egyenisege es felismer,kovet,lehet sokat nezni,esetleg simizni is a panceljat.de mindenkeppen jo erzes latni ahogy boldog.

Gekko se rossz,de ezt akkor valaszd ha kisebb helyed van.gorogtekinek legjobb a kifuto nyaron,telen meg egy elkulnitett resz neki.nagyobb helyet igenyel,ezt is vedd figyelembe

2015. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A halakat azoknak ajánlom, akik szeretik csak nézegetni őket, és nagyobb akvárium esetén van idejük takarítani is azt. Heti egyszer ki kell szivattyúzni az egész vizet, s azt tiszta, nem klóros vízzel feltölteni. Nekem már volt halam, nagyon szerettem elnézni őt. Gömbakváriumba csak aranyhalak valók. A gekkó aranyos állat, szeret alulról ( a kezeden) felmelegedni. Élő bogarakkal kell etetni (kisállat boltban beszerezhető tücskökkel), ha ezeket nem szereted, nem ajánlom. Ha nincs sok hely a lakásban ezt, és a halakat ajánlom. A görög teknősnek sok hely kell, mivel szárazföldi, és sokat császkál. Ez a teki akár a kezedből is eszik! Figyelmeztetés: ne adj neki sok salátát, attól felpuffad! Növényevő Neked jelen esetben nem ajánlanék teknőst,mivel ha nem határozod el nagyon magad, meg is unhatod.tudni kell, akár 70 évig is elél. Szerintem ha inkább csak egy kis társra vágysz a geki a megfelelő. Ha meg egy kis életet a lakásba, akkor hal. Nekem két 13 éves vörösfülű tekim van, 2 éve kaptam őket, mert előző gazdáik már megunták. Mindent imádok bennük!!!
2015. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy az élő táplálékot nem akarok szóval gekko kizarva. Halak is mert annnyira nemtetszik. A gorogteknos nagyon tetszik
2015. aug. 30. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:
4. Aranyhalat gombakvariumban csak a mesekben tartanak.a valosagban illegalis
2015. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Es ha van szuro akkor nem tartunk hetente teljes vizcseret
2015. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod,hogy a görög teki CITES engedély köteles! Ez egy fényképes engedély. A Fényképezést szakszerűen hozzáértő emberek csinálják akik az engedélyt is kiállítják. 10cm-es páncélhossz felett vhip köteles az állat. 1.5 négyzetméteres terrárium az ideális nekik. Valamint elég sokáig élnek.
2015. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

*chip köteles

2015. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Esetleg gabona sikló
2015. aug. 30. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!