Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vannak emberek, akik irtóznak...

Vannak emberek, akik irtóznak a kígyóktól. Miért? Pedig szépek.

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert vannak ugye mérges kígyók, és egy hétköznapi embernek fogalma sincs melyik mérges, melyik nem. Így mindtől fél alapból.
2015. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindenki mástól fél. Mondjuk te nem félsz a kígyótól, de lehet félsz a magasban. Pedig olyan szép a kilátás. (lehetne mondani). Vagy félsz a sötétben. Pedig olyan megnyugtató.


Pókot, kígyókat szeretem. Viszont a lisztkukacot hiába magyaráznád milyen szép, attól ugyanúgy félni fogok tőle.

2015. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi. Tekeregve mozog, nyálkásnak tűnik a bőre (tudom, hogy nem az, de aki még sosem fogta annak gondolhatja), furcsán néz ki, a mérgeskígyók ugranak be róluk...sok sok oka lehet.

Más az egeretől fél mert kicsi és gyorsan szalad és felszalad a ruhédba és megharap...


Én szeretem a kígyókat, de a pókoktól undorodom, mert egyszerűen nem tetszik, ahogy kinéz és kész. :D

2015. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
11 kígyóval élek együtt, de egy pókkal ki lehet üldözni a világból. Te a kígyókat szereted, más a macskákat. Nem vagyunk egyformák, és ez így van jól.
2015. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem írtózok, nem különösebben érdekelnek a kígyók. Ha valaki a kezembe adja és azt mondja hogy nem kell félnem, akkor megsimizem - volt ilyenre példa. De egyszer találkoztam egy viperával Tokajban és elszaladtam. Ő meg a másik irányba. Azzal sem volt semmi, csak megijedtem. Úgy egyébként meg nem ismerem a kígyókat. Egyszer egy sikló elöl is elfutottam. Kergetett a sziklák közt. Nagyon gyorsan jött felém :D
2015. szept. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 #Nikii válasza:

Undorító, csúszós, megharaphat, csúszva megy, pikkelyes (tudom hogy a gyík is az de annak legalább van lába), és egyszerűen az egész állat undorító, ijesztő és irtózatos

És mielőtt leszolnátok ez az én véleményem és csak válaszoltam a kérdésre de ettől függetlenül mások szerethetik és tetszhet nekik. Csak én nem fogom túl gyakran járni a hüllőházban állatkertben:D

2015. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Kiegészítve a fentieket a félelemnek nagy valószínűséggel genetikai okai vannak. Belénk van kódolva.


[link]


Aki már nem fél a kígyóktól annak a tudata írja felül ezt a félelmet.

2015. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik nem irtóznak a kígyóktól. Miért? Pedig undik.
2015. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kezdjük ott, hogy a macska a kedvenc állatom és nem értem, hogy miért lenne "undi" egy kígyó. max.ijesztő =)
2015. okt. 4. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a baj, hogy nem érted: Emberek vagyunk. Mindenki külön egyéniség. Van, aki szereti a mákos tésztát, és van, akit a világból ki lehet üldözni vele.
2015. okt. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!