Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy 80x40x40-es terráriumban...

Egy 80x40x40-es terráriumban milyen hüllőket tarthatnék?

Figyelt kérdés
köszi! :)
2015. okt. 6. 15:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Leopárd gekkót például.
2015. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nézegettem őket, ő az egyik aki szóba jöhet.. :) Valamilyen agáma esetleg? vagy más?
2015. okt. 6. 19:18
 3/23 anonim ***** válasza:
Szakállas agáma? Inkabb ne! Egy párnak eleg kicsi. Zöld vízi agámának szintén kicsi.
2015. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És, ha nem párban tartanám? :)
2015. okt. 6. 20:27
 5/23 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kicsi. Szeretnek mászni.alacsony neki. Persze majd jönnek a nagyon hozzá értők és elmodják, hogy bármit tarthatsz benne, hisz ők is nevelnek leguánt delmás dobozban.. Továbbá a leopárd gekkot se tartanék egyedül.
2015. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hülyeség lenne egy szekrényt teljesen kibeleznem neki és belül alkalmassá tenni a tartására? Az elejét bekellene üvegezni.. De nem tudom hogy oldjam meg..
2015. okt. 6. 22:44
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem hülyeség. Csak sajnos az emberek nagyrésze a minimális életteret nem biztosítja az állatainak. Egy szakállas agáma nagyra nő. 40cm felett Vannak a kifejlett példányok. Nah most neki eltudod képzelni mit jelentene a 60cm széles terrarium? Szekrény meg eleg praktikus, hiszen kéznél van! Mit nem tudsz megoldani?ahol az üveget vágatod méretre ott biztos vagyok benne, hogy tudnak neked segíteni mindenben.
2015. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy hol vegyek hozzá terrárium sínt.. :\ És nem igazán értek hozzá, hogy mekkorára vágassam.. Kicsit kisebbre gondolom mint amiket mérek a szekrényen, mert az gondolom nem baj ha fent van egy pár centis rés már csak a szellőzés miatt is.. Amit lemérek üveglapot azt gondolom félbe kell vágatni.. És a szekrény tetejét is lekell vennem, hogy az üveglapot belerakhassam?
2015. okt. 7. 07:25
 9/23 anonim ***** válasza:
Megnézel egy terráriumot és az alapján! Biztos vannak a neten méretezett rajzok róla. Abból ki lehet indulni.
2015. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De amúgy a mostani 80 centi nem 60 :) ideiglenesen amíg nem annyira nagy sem lehetne benne? Pár hónapig..
2015. okt. 7. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!