Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehetséges hogy nem lát vagy...

Lehetséges hogy nem lát vagy rosszul lát a királypitonom? Befolyásolhatja vagy roncsolhatja ezt infralámpa?

Figyelt kérdés

Üdv.!

Gyakran látom, hogy mikor közel nyúlok hozzá etetés céljából, azaz berakom az egeret a kezem felé kezd mozdulni, pedig fagyasztott ugyan de meleg az egér.

Illetve mikor élőt rakok be se ugy reagál mint a siklóm, ő kapcsibol elkapja és követi áldozatát, míg a pitonom nem. Ő megáll egy helyben és kb megvárja hogy elé menjen az egér, keveset követi. Infra lámpával fűtök lehet ez esetleg probléma számára?

azt olvastam ők nem látják a piros fényt, így abszolut nem befolyásolja életmódjukat.

köszi a válaszokat!



2015. okt. 9. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A kezed melegebb, nyilván ezért támadja. Ezért kell csipeszről etetni...
2015. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
általában az egér melegebb a kezemnél, de lényeg az hogy nem konkrétan az egér vagy a kezem felé mozdul, csak hozzávetőlegesen arra, mintha nem lenne koknrét célpontja.
2015. okt. 11. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
A kígyók nem látnak jól,és így a hőérzetüket használják tájékozódás céljából.Arra megy,amerre melegebbet érez.Fűtésre a legjobb a kerámia lámpa.
2015. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Te nagyobb vagy az egérnél,így nagyobb felületen sugárzol hőt,így valószínű feléd mozdul.
2015. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 17. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!