Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknőc kérdés? Nem eszik a...

Teknőc kérdés? Nem eszik a sárgafülű teknőcöm?

Figyelt kérdés
Két 1 éves teknőcöm van, van egy kuckójuk az akváriumban, amit a múltkor addig mozgattak, amíg rá nem csukódott az egyikükre. Mi dolgoztunk, mikor hazaértem észrevettem, hogy csak 1 teknőc látható. Miután kivettem a beszorult teknőcöt, szó szerint elalélt, pár percig azt hittem elpusztult. Majd kivettem a vízből és infra lámpával elkezdtem melegíteni, amitől kicsit jobban lett. Elvittük állatorvoshoz, aki szerint teljesen kimerült és azért nem is tartotta fel a fejét. Kapott szurit, másnap megint elvittük, akkor is szuri és a doki azt mondta jól van. Viszont azóta szinte semmit nem eszik. A víz tiszta, szobahőmérsékletű, van lámpájuk, napozórész, stb. Nagyon aggódom érte, tudnátok tanácsolni valamit? Lehet, hogy hideg a víz, vagy ennyire megviselhette a múlt heti beszorulása?
2015. okt. 14. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

vidd el az Exopetbe, ott kapja a legjobb ellátást


[link]

2015. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hideg a víz. Az előnyös hőmérséklet: 25- 28 fok. A szárazföld és a víz között ne legyen nagy hőmérséklet csökkenés, mert a teki megfázhat.
2015. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 15. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:
UV lámpájuk is van? Azzal tudnak bizonyos vitaminokat beolvasztani a szervezetükbe, vitaminhiánynál meg előfordulhat étvágytalanság. Persze még így is túl nagy véletlennek tűnik, hogy pont azóta nem eszik.
2015. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!