Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gabonasikló mennyibe kerül kb?

Gabonasikló mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
A fressnapfot láttam, 12.000 Ft-ért kicsit, amit nagyon sokallok, az már egy királysikló. De láttam 3000 ért is meg felette is, de úgy kb. mennyit érhet és hol vásárolhatok, mert én rákerestem, de minden hülyeség jött, Debrecenben élek, nem akarok csak ezért Budapestre menni. Jó ötlet-e az, ha megnézem az itteni kisállatboltokat? Csak én már nem naggyal, hanem bébivel kezdenék, mert én szeretném nézni ahogy felnő, nagykorában sem tenném ki, nyugi!

2015. okt. 14. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
3.000 szaporítónál kapsz, tenyésztőnél meg teljesen színváltozat függő. De ez nem az a hobby ahol spórolni szoktak.
2015. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 15. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen színváltozatra gondolsz? Mert szerintem a normál 2-3000 körül van, de láttam 36000-es babyt de szerintem a terraplaza.org-on általában vannak, ott meg tudod nézni. Díszállatban pl csak normált láttam, 3000 alatt, nemtom pontosan mennyi volt.
2015. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, elírtam, 6000 alatt... díszállatban drágább, mint pl terraplazan vagy akárhol tenyésztőnél. :)
2015. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!