Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! A kis szakállas agámámnak...

SOS! A kis szakállas agámámnak középtájon egy picit ferde a farka. Mitől lehet és mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam el egy kereskedésből, de csak azután vettem észre.. Olyan mintha lenne benne egy kis dudor vagy egy pici kanyar.. Lehet kezelni neki valamivel?
2015. okt. 16. 23:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy lehet vitaminhiány is.. Helyrehozható? :(
2015. okt. 17. 00:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, lehet, hogy az. De az is lehet, hogy valahogy megsérült, vagy születési rendellenesség. Az a lényeg, hogy ne nyúlj neki hozzá.
2015. okt. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megadok neki mindent.. Kalcium+D3 poros tücskök, reggel zöldség -gyümölcs vitaminporral, repti glo 10.0 uvb fénycső, talajmelegító, homok, uv-a melegítő izzó..
2015. okt. 17. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne is kötődjön. Díszállatok. Gondolom tudod értelmezni ezt a szót. Egyébb iránt meg szimpla trollkodásból felesleges ebbe a topikba írogatnod. Kattints vissza az érdeklődési körödhöz. Pacsi.
2015. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!