Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyó a lakásban mesélnétek...

Kígyó a lakásban mesélnétek egy kicsit?

Figyelt kérdés
Szeretnék egz kígyót szülinapomra. Szerintem gyönyörű állatok nagyon tetszenek 😊. Az egyetlen dolog ami elriasztott egy kicsit hogy élő egerekkel kell etetni, és nem biztos hogy lenne szívem odadni a kígyónak. :(. De hallottam olyan hogy elvileg lehet fagyasztott állapotban kapni és felengedés után megeszi ez igaz? Továbbá tudom hogy ezek nem a tipikus babusgatós állatok de lehet őket ettől függetlenül kézbe venni? Milyen kígyót szoktak ajánlani egy kezdőnek??

2015. okt. 19. 16:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem a korom 14l ha ez számí bár kétlem😀😀
2015. okt. 19. 17:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Élő egérrel etetni nem túl humánus dolog. Ha élő egeret veszel, etetés előtt meg kell ölni. Vagy ott a fagyasztott, de nem minden kígyó eszi meg. Kezdésnek valamilyen siklót vegyél.
2015. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezdés nem gabona sikló például de bármilyen nem agresszív, nem nagyra növő faj szoba jöhet. Rá lehet szoktatni őket a fagyasztottra, de ha élőt veszel azt is le lehet ölni.
2015. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*kezdésnek
2015. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kézbe lehet őket venni vagy nem szetetik?
2015. okt. 19. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvannak kézben de nem igénylik az ilyen szintű napi kapcsolatot
2015. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért néha vedd ki, foglalkozz vele, különben elég vad természete lesz, ha nem szoktatod kézhez az elején, később nehezebb lesz.
2015. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valóban elég durva dolog élővel etetni,én sosem tudom nèzni mikor eteti őket a férjem.Viszont egyszerűbb,mint fagyival.Ahogy már előttem írták a fagyasztottat nem mindegyik fogadja el,és elég körülményes is.Mert ki kell olvasztani,fel kell melegíteni és bàbozni vele.Ráadásul tudtommal fagyasztottat csak nagy kiszerelésben lehet venni.
2015. okt. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a hüllőtartás átka. Én sose adnék élőt egy állatnak sem, az a halálos ítélete. A természetben megvan az esélye a menekülésre, de egy terráriumban nincs. Ez nem igazságos.. Ugyanakkor a kígyóval is kicseszés, hogy a normális táplálékát vonjuk meg tőle. Szóval a normális és leghumánusabb megoldás az lenne, hanem tartanánk kígyót háziállatként. Ez persze csak egy vélemény.
2015. okt. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!