Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vitorlás Gekkó tartásához...

Vitorlás Gekkó tartásához milyen megoldások vannak?

Figyelt kérdés
Most vettem egy szépséges új-kaledónia vitorlás gekkót. A terráriuma sajnos még egy hét amíg elkészül, és addig valamilyen alternatívát kell kitalálnom a tárolására. Egy műanyag doboz (átlátszó kell neki hogy kilásson?) gondolom megteszi (persze lyukakkal h levegőzzön) de ilyenkor a meleget és a párát hogy tudom neki biztosítani? Talajnak valamit rakjak be a dobozba neki, illetve valamilyen steril mászóágat?
2015. okt. 20. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a gekkó???
2015. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add vissza annak akitől hoztad, majd ha biztosítottad a felszerelést akkor tarts állatot.. A kajás dobozodban nem fogod tudni tartani se a párát se a hőmérsékletet tisztességesen..
2015. okt. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talajt nedvesíted, hőt meg egy lámpával biztosítod, 1 hét nem gáz.
2015. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő méretű műanyag doboz is jó neki addig. Ez a gekkófajta 22-27 fokon érzi jól magát, tehát kb. szobahőmérskéklet jó neki. Nem igényel külön megvilágítást sem melegítést - természetben is csak szűrt fény éri a fák ágai között -, mert a magasabb hőmésrékletet már nehezen viseli. Párát esetleg rendszeres permetezéssel biztosíthatod, talajnak erre az egy hétre pedig szerintem a konyhai papírtörlő is megteszi. Rakj be neki a dobozba is mászóágakat, ritkán tartózkodik a talajon.
2015. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!