Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy 5 éves ékszerteknősöm,...

Van egy 5 éves ékszerteknősöm, de nem tudom mitcsináljak vele?

Figyelt kérdés

Van egy szép nagy akváriuma a teljes komódot elfoglalja, tehát az a gond vele, hogy nem áll le csak úszik és úszik..

És már kezd idegesíteni,de nagyon ha elérakom a kezem lenyugszik ,de azért mégsem maradhatok ott előtte örökre..

Adok neki kaját szval nem azért csinálja , rendszeresen isztítom az akváriumot és őt is.


2015. nov. 1. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobj már arról a "szép nagy" akváriumról képet légyszíves.
2015. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kíváncsi lennék az akvárium méretére. Van világítása? Kell neki normális világítás, melegítő lámpa és egy uv fénycső is. Emellett arról is érdeklődnék, hogy van-e szűrő a vízben. Egészséges teknőshöz és szép, tiszta, kémiai és biológiai szempontból jó vízhez szükség van egy külső szűrőhöz megfelelő biológiai és kémiai töltettel a mechanikai szűrőrétegen felül. Gondolom fűtőszála, szigete van. Ha megadod a kért infókat azt kéne még megírnod, hogy milyen gyakran és hogyan tisztítod a vizet (és őt is?).
2015. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekel az a akvárium....

Az én tekimnek is megvan mindene de még is ezt csinálta. Ki vettem, sétálgatott mindig egy kicsit és lenyugodott

2015. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!