Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Normális, hogy nem akarnak...

Normális, hogy nem akarnak enni az ékszer teknőseink?

Figyelt kérdés
Kb 1-2 hete nem olyan jó az étvágyuk, nyáron voltak egy évesek. Eddig naponta kaptak, semmi bajuk nem volt még. Talán a hideg idő miatt, télen nem esznek annyit. Szeretnek elbújni, de látom őket kint melegedni is.Köszi
2015. nov. 8. 22:16
 1/2 anonim válasza:
Én három naponta etetem az enyémet.Nem jó nekik ha túl sokat esznek elvileg.Nekem két éves a tekim és téli időszakban fele annyi kaját eszik mint amúgy szóval valószínűleg ez az oka:D De azért figyelj rájuk ha Egyáltalán nem esznek az már probléma.De ha téli időszakban picit kevesebbet az még oké.Szerintem két naponta elég etetni őket de te tudod:)
2015. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A teknősök változó testhőmérsékletűek, hidegben lelassul az anyagcseréjük, így az étvágyuk is csökken. Ha melegebb helyen tartod, akkor újra normálisan fognak enni, de ha mégsem, akkor valamilyen betegségük lehet.

2015. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!