Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem engednek a szüleim...

Miért nem engednek a szüleim kaméleont tartani?

Figyelt kérdés
Utána olvastam! Csak azt mondogatják, hogy nem nem! Szerintem tudnám biztosítani neki a feltételeket. már nagyon régóta vágyam egy kaméleon.

2015. nov. 11. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert nem olcsó, de legalább kényes.
2015. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem hozzászóló is írta.Mert kényes és drága.Pici korában sok mindenre oda kell figyelni:Megfelelő lámpa(fűtéshez),kalcium por stb Ha nem táplálkozik és talajon van de későn veszed észre,akkor már késő.Plusz állatorvos sem mindenhol van.Mármint speciális állatorvos aki hüllőkre specializálódik.

Én felnőttként vettem egyet piciként.Minden feltételt biztosítottam neki és mégis elment..

Ha felnőtt leszel akkor majd vehetsz magadnak,addig csak olvasgass,tájékozódj,informálódj.

2015. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk hogy a szüleid mért nem engedik? Nm is ismerjük őket. Talán tőlük kérdezd.
2015. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az anyagiakkal nincs probléma.
2015. nov. 12. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyagiakkal lehet nincs.

De nálad vannak.

2015. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de valószínű egy emlős tartása is problémát jelentene, nem hogy egy hüllőé.
2015. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen nem tetszik nekik.
2015. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!