Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék egy madárpókot, de...

Szeretnék egy madárpókot, de a szüleim nem engedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem engedik?


Nem tudom mennyibe kerül, de jóval olcsóbb mint pl. egy macska (nem kell oltani, gondolom kevesebbet is eszik)

És nem fog a lakásban mászkálni, max. a szobádban veszed ki.

2015. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem miért gondolják azt ezek a kérdezők, hogy ha ők nem tudják meggyőzni a saját szüleiket akkor mi vadidegen emberek, arctalanul, névtelenül majd megoldjuk.


Ha a szüleid nem akarnak pókot tartani akkor majd tartasz ha felnőtt leszel, elköltözöl stb.

2015. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
65%

ne szólsz nekik róla


fogadjunk észre se veszik egy darabig

2015. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tartsd tiszteletben a kérésüket.

én kifejezetten irtózok a pókoktól, nem engedném meg a jövőbeli gyerekemnek. majd ha külön él tőlünk, akkor felőlem annyit tart amennyit akar. de amíg a mi házunkban él,tuti nem.

azért nem egy halról van szó ami bent marad a szobádban biztosan.

akármennyire is mindenki azt hiszi,nem történik meg vele,de ki tud szökni a madárpók. elég egyszer figyelmetlenül bezárni az ajtaját a terkónak.

aki meg irtózik a pókoktól,gondolom nem dobja fel a tény,hogy a házban szabadon kószál egy madárpók.

szóval szerintem fogadd el a szüleid kérését. majd pár év múlva ha külön élsz tartasz .

2015. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg saját lakásod lesz, akkor kiélheted az ilyen vágyaidat. Nekem már külön állatos szobám van madárpókokkal, kígyókkal, varánusszal. :)
2015. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!