Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit esznek a gőték és mitől...

Mit esznek a gőték és mitől fuvodhatnak fel?

Figyelt kérdés
2007. nov. 9. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
rovarokat esznek,és szerintem vagy betegségtől,vagy rossz kajátol fuvodhatnak fel,de ez nem bizti.
2007. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt is megnézheted:

[link]

2008. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
a sok sörtöl de vigyázz mert nagyon büdöset finganak!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az én gőtéim nem nagyon bírták,mind elpusztult elég hamar 1 kivételével,de azi s enm rég elpusztult,mert élő kaját adtam neki és sztem nem tudta megemészteni vagy nem tudom,felpuffadt,meg úgy nézett ki mintha szorulása lett volna:S:(
2008. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adsz neki enni.
2010. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kisszilva95 ***** válasza:
100%
Én a gptémet kisebb mezetelncsigával etetem (éppen akkora amit be tudkapni a szájába) és csontival. Ha csontit adsz neki, feltétlenül nézd meg hogy megeszie, s ha nem, akkor vedd ki, mert én is jártam már úgy hogy a bentmaradt csonti léggyé alakúlt. Igaz, még nem tudtak jól repülni, kézzel is meg tudtam őket fogni, de ne kockáztass!
2010. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!