Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » S. O. S! megpuhulhatott a...

S. O. S! megpuhulhatott a páncélja?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy ékszerteknőst.megfogtam a páncélja szélét és puhának eresztem,mozgatni is tudtam?!,annak nem kemenynek kene lennie??Vagy csak tul reagalom?

Uv lampat meg nem tudtunk beszerezni,lehet az a baj?1nap alatt mar meg is puhulhat ez miatt?

Igen,Igen pont a legfontosabbak nincsenek mert ugy tudom fagyasztott halall kell etetni,de a kereskedesben azt mondtak mivel hogy meg ilyen fiatal ezért direkt ilyen fital teknosoknet valo eedelt kapott. Ez lehetne a baj??

Nagyon,nagyon koszonom a valaszokat!!!



2015. dec. 28. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha fiatal talán még van esélyed csak azt mond meg hogy mennyire aktív
2015. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nagyon fiatal, akkor előfordulhat, hogy puhább a páncélja, ha amúgy semmi más tünete nincs, vagyis nem étvágytalan, lusta vagy furcsa a mozgása, akkor szerintem nem lehet baja (más az, ha a kereskedésben nem megfelelően tartották és attól van baja). Fagyasztott halat sok helyen lehet venni, a tápot pedig adhatod kiegészítésként.

2015. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!!Tunetei nincsenek,max ha az tunetnek mondhato hogy ma majdnem egesz nap aludt..
2015. dec. 28. 21:26
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem fontos a fagyasztott hal elég a szárított,nekem is volt egy beteg teknősöm én is mindent meg próbáltam,de meghalt talán neked még nem késő ha van társa az talán egy kicsit jobb,mert ők társas lények ja nézd meg hátha nem-e be van gyulladva a szeme mer akkor szemcsepp kell amit a hallal együtt beszerezhetsz bármelyik állat boltban.

A víz hőmérséklete is fontos kb. 28 fokos legyen amit vízmelegítővel tarthatsz. Ami a lámpa kérdést illeti elég egy asztali lámpa és legyen egy köve amire kitud menni a vízből és tud "napozni"

Sok sikert!!

2015. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szerezz be egy minőségi UV-B csövet vagy egy kompakt fénycsövet, valamint minőségi vitamint!
2015. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolsó saját magadnak mondtál ellent, hogy elég a szárított hal meg nem kell UV lámpa, ennek ellenére mégis elpusztult a teknősöd.
2015. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocs, a 21:31-re gondoltam.
2015. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hholnapig kibirja?
2015. dec. 28. 22:02
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a betegségek nem egyik napról a másikra alakulnak ki.
2015. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom !!!
2015. dec. 28. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!