Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kisteknősöm hasán olyan 6-7...

A kisteknősöm hasán olyan 6-7 barna folt van (nem nagy de azért feltűnő) Ezt mi okozhatja vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__7470566-a-mai..

kiírhatod többször is, de hogy segítsünk amíg nem írod le értelmesen?

hogy tartod, mit eszik stb? ezenfelül képet is mellékelhetnél a hasáról,hátha valaki segíteni tud.

2016. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az ékszerteknősöknél normális a fekete,barna,és egyéb sötét színű foltok
2016. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eszik fagyasztott halat fagyasztott kagylót liofizált kukacot szárított halat (meg majd jovoheten akarok enki venni azt a tehénszivet )emellet a vízfűtő 25 fokra van álítva de a lámpa miatt 27 fok van a vízben , sajnos szárazon nemtudom hány fok van , vízszűrő van a vízbe szval a vize tiszta napozóköve is van .
2016. jan. 3. 13:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Az akvárium 40l es
2016. jan. 3. 13:38
 5/10 anonim ***** válasza:

milyen fajta teknős? amúgy az akvárium elég pici, ezt mindenképpen cserélni kell.

én is úgy tudom,hogy az ékszereknél ez nem gond.

2016. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nekünk meg aztmondta állatboltba a csávó hogy 40l es bőven elég neki :O ezt nem értem mindeggy ha ugyvan cserélem nagyobra, ja és Ékszerteknős
2016. jan. 3. 14:14
 7/10 anonim válasza:
Ez tényleg nagyon kicsi neki, bár teljesen megfelelően eteted! (fő a sok hal :) ) az ékszertekiknek felnőttkoruban akár több száz literes is kellhet.
2016. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél egy 5x ekkoràra.. Kelleni fog ;)!
2016. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze nem örökre ekkora akváriumban akarom tartani de ezt direkt még ilyen kicsi vettem 15000ft ért de mindennel egyűtt uv lámpa fűtő szűrő volt hozzá levegősztető (halaknak) + még a teknős és a kaja is hozzá járt... de ugy gondoltam ugye hogy ahogy nő úgy cserélem hiszen már csak akvárium kell mert a belevaló megvan (ja+napozókövet is vettem bele neki)
2016. jan. 3. 17:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy akváriumnak pedig nem olyan egetrengető az ára
2016. jan. 3. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!