Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A 3 éves görög teknősöm nem...

A 3 éves görög teknősöm nem eszik, nem iszik illetve minden etelt elutasit! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nálam van.Félénk,de barátságos.A helyet ugy 2-3 honaponta takaritom mivel nem csinál koszt,a kaját és a kakiját is rendszeresen összeszedem.Tél alkalmával rengeteget alszik.Viszont nem eszik.Sem uborkát,sem almát,sem répát...Belekostol de aztán jét harapás után otthagyja.Paradicsomot és a salátát sen ugy eszi,ahogy szokta,hanem lassan es etvagytalanul.Inni sem szokott.Betegseg tüneteit nem tapasztaltam rajta kivéve a fentieket...Valaki tudja mi ilyenkor a teendő?
2016. jan. 9. 11:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért,csak telefonról irtam!
2016. jan. 9. 11:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Téli álomba tenni
2016. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Igen, valószínűleg téli álomba akar merülni :)
2016. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. jan. 9. 12:14
 5/11 anonim ***** válasza:

hány fok van a helyén? van -e melegítő lámpája külön? az alatt mennyi a hőmérséklet és a szobában mennyi?

sajnos ez nagyon nem egészséges. vagy aludjon téli álmot rendesen 5 fokban kb, vagy maradjon olyan aktív mint az év többi részében. ez a köztes megoldás megterheli a szervezetét.

szóval ajánlom,hogy próbáld emelni a hőfokot ahol van.

és kajának inkább lágyszárúakat adj, most is találni a hó alatt:) jobb nekik mint a zöldségek/gyümölcsök. de végülis télen belefér, de nyáron inkább lányszárúakat adj

2016. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Minden rendben van amit irtal...meleg van neki..teleltetni meg nem fogom mert nincs ertelme.nem tudnam hozza adni a megfelelo helyet.
2016. jan. 10. 19:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyaron minden nap friss novenyt kap a kertbol..telen meg zoldseg gyumolcs táp eleg neki.aki nem ert hozza legyszives ne irjon privat uzenetet.koszonom
2016. jan. 10. 19:23
 8/11 anonim válasza:
Nem tudod betenni egy sötét sarokba egy dobozba? Az én tekim, mindig maga választotta ki, hogy hol alszik. Letettem a földre, eltűnt, tavasszal elővánszorgott a lakásban.
2016. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8# ne tanácsolj már légyszíves butaságot.

telelteni nem lehet szobahőmérsékleten.

2016. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jezusom xdd nem fogom lerakni a lakasban ...amugy sem fogom teleltetni lepjetek mar tul.azota jobban van szedtem neki lagyszaruakat es most elnyugodott,sokat eszik:D
2016. jan. 11. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!