Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mijen teknöst ajánlatok...

Tekifreak kérdése:

Mijen teknöst ajánlatok pézsma teki melé?

Figyelt kérdés

#pezsma
2016. febr. 25. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Másik pézsmát.
2016. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pézsmát.

vagy ha külön akváriumban tartanád, akkor mindegy:DD

de egy akváriumban ne tarts különböző fajokat. főleg,hogy a pézsma kicsi marad. egy nagyobbra növő teknősfaj akár meg is ölheti.

2016. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi de én mondjuk valami mas kisebb fajta teknösre gondoltam. Nagyot semmi kép se raknék be meléjük. Ha ismertek mas kisnövésü teknöst amivel jol kijönének a pézsmák akor lecii irjatok.
2016. febr. 25. 14:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak mert aszt olvastam hogy a pézsma teknösök nagyon barátságosak. Ès elgondolkotam hogy vane ojan teki ami viszonozná a pézsmák barátságát. :D
2016. febr. 25. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet több fajt együtt tartani. A pézsmánál csak nagyobb teknősök kaphatóak, ezek pedig stresszelnék azt. Ha jót akarsz neki, akkor legfeljebb egy másik pézsmateknőst vegyél, persze csak ha elég nagy hozzá az akvaterrárium.
2016. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az iszapteknősök is kb pézsma méretűek.
2016. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
iszapteknös hmmmm.... és ök miben különböznek ?? Vagy miben hasonlitanak? (a gondozásukra értem)
2016. febr. 25. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Na igen, de ha méretre passzolnak is, csekkolni kell, hogy a környeztük paraméterei, mint hőmérséklet, lakhely mérete, aljzat, stb. mennyire passzol. Általában sose ugyanazokkal a paraméterekkel rendelkező közeget kedvelik a különböző fajok.


Amúgy meg minél több teki, annál nagyobb akvárium értelemszerűen. Többes számban írtál, szóval legalább két tekid van. 2 iszap vagy pézsma teki nagy korára egy 300 literes akvárium kellene. Ha ez nincs meg, akkor nem nagyon kéne további tekiket beszerezni. Inkább a már meglévőknek emeld meg az életszínvonalukat annyira, amennyire csak tudod.

2016. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!