Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A Pézsma teknösöm kibirna 2...

Tekifreak kérdése:

A Pézsma teknösöm kibirna 2 napot kaja nélkül hogyha hirtelen el kelene utaznom? (3 honaposrol lene szo)

Figyelt kérdés

2016. febr. 25. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

ennyi idősen még naponta kell etetni. de semmi baja nem lesz, csak mielőtt elmész mondjuk a szokottnál többet adj neki.

idővel majd hetente 1-2x kell etetni:) de még picike a tiéd.

2016. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) tehát hogyha dubla anyit vagy akár tripla anyit adnék neki mint máskor akkor akár 2 napra is othon hagyhatnám ?? :D
2016. febr. 25. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, túlélné. Te pedig ha már nyilvános helyre írsz, ügyelj a helyesírásodra! Ahány szót leírtál, mindenikben van hiba.
2016. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) De amugy most nem a hejesirási hibájim voltak a lényeg. Persze az is fontos :D De a tekim Fontosab SOKAL!!! XD XD XD
2016. febr. 25. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Kibírná.

A helyesírás meg téged jellemez:)

2016. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen de szerintem ahoz képest hogy csak az általános iskola elsö osztáját csináltam magyarban és aztán kiköltöztem a szüleimel külföldre es azota kint is lakunk. Ahoz képest elég jol megy az irás :D
2016. febr. 25. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Sőt ha víz helyett száraz tápban tartod akkor nem is kell vele foglalkoznod jó sokáig...
2016. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kibírja, de ez neki pont olyan, amikor te se eszel 2 napig. Ha tudod milyen, akkor valahogy megoldod a kajáltatását addig is. Később, egy év múlva ez már nem lenne gond, csak ahogy már írták fentebb is, ő még nagyon kicsi.
2016. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!