Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy tűzhasú gőtének csak élő...

Egy tűzhasú gőtének csak élő táplálékot lehet adni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,de van amelyik csak azt fogadja el
2016. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem élőt, akkor még mit ehet meg?
2016. ápr. 2. 12:52
 3/6 elwera ***** válasza:
Csak az élő kajára rabol rá. Még olyan gőtét nem láttam ami megevett volna valamit ami nem mozog. Tubifex, szúnyoglárva, grindál, elméletileg kis halat is enne, bár azt nálam nem ette, csak ilyen férgeket. Esetleg egy-egy kis tücsköt is meg lehet próbálni, de azt én nem próbáltam.
2016. ápr. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem a fagyasztott tubiflexet is nagyon jó ízűen ette meg, úgyhogy szerintem azt is adhatsz neki!
2016. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam többnyire mirelit(fagyasztott)vörös szúnyoglárvát esznek, és néha lisztkukacot, és az udvarról szedett növényevő sáskaféléket(A kukacot és a sáskát morzsányira össze kell vagdalni; különben megfulladnak tőle, félrenyelik vagy kihányják!!!!!!!!!!)!
2017. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: És a maradék, meg nem zabált rovarokat és férgeket SZÍVD LE MÉG AZNAP gumicsővel, hogy ne penészedjen meg! Nekem régebben is volt ilyen jószágom, és az egyiknek a penész okozta a vesztét, minden további nélkül kif*ngott!
2017. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!