Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen lenne jó?

Milyen lenne jó?

Figyelt kérdés
Az ékszerteknőseimnek nem szeretnék fagyasztott halat adni inkább élőt adnák nekik van egy 50x40x30 cm-es akváriumom abba szeretnék "kaja" halat lehetőleg kisebbeket és kicsi igényűt.

2016. ápr. 2. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

mármint az 50*40*30asban tartanál halakat amiket szaporítanál hogy add a tekinek?

ez jó ötlet, csak lehet, hogy nem fogják majd meg a halakat. az enyém vígan elél velük.

a guppit tudnám mondani, ami ekkora aksiban elélne és gyorsan szaporodik(De az ivadékokat ki kell majd venni ), nem nagy igényű.

először azt javaslom, hogy vegyél 1-2 élő halat és tedd be és várd meg,hogy megeszi -e. mert ha a tieid sem bántják, akkor kár szaporítással kínlódni.

2016. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Külön tartanám őket és etetéskor egy harmadik helyre raknám mind a kettőt. Mi kell nekik, hogy szaporodjanak? és pontosan hány centisek mert ha nem eszik meg akkor inkább frissen etetés előtt számukra (tekik számára) "konyha" készre
2016. ápr. 2. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz fagyasztottat? Nyilván ugyanolyat, mint a fagyasztott. Egyébként figyelj arra, hogy a kárászfélék, mint az aranyhal is károsak, mert kivonnak dolgokat a teknőc szervezetéből és emiatt hiánybetegségük lesz.
2016. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elkészítem
2016. ápr. 2. 21:31
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy vagyok vele hogy régebben próbálkoztam a fagyasztással, de nem sikerült meg amúgy se annyira szimpi inkább így csinálom akár drágábban, de így legalább van kaja és még egy fajta állat mert szeretek ilyesfélékkel foglalkozni csak időmből van kevés
2016. ápr. 2. 21:38
 6/7 A kérdező kommentje:
ha a guppikat nem is eszik meg akkor keresek másikat de legalább jól fognak ki nézni a tekik mellett
2016. ápr. 2. 22:26
 7/7 A kérdező kommentje:
ha nem eszik meg legalább lesznek halaim mert mindig is szerettem volna halakat csak azt nem tudom hogy pontosan mi kell a tartásukhoz
2016. ápr. 3. 08:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!