Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Veszprém díszállatkereskedés,...

Temari-chan kérdése:

Veszprém díszállatkereskedés, Platti vagy Black Molly a jobb?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mekkora akvárium, milyen vízminőség, milyen halak? Sózás?
2016. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja ezt elfelejtettem leírni XD. szóval aki volt már valamelyikben, milyen tapasztalatai voltak velük kapcsolatban? milyenek az eladók, az állatok "minősége" (bocs ez a legjobb szó rá) szóval hogy nem betegek rendesen vannak tartva meg én úgy általában parázok az olyan boltoktól, ami kicsi, és csak én vagyok bent az eladó se szól hozzád, nem tudom miért de félek kettesben lenni ismeretlenekkel, olyan nyomasztó. főleg ha az még csak nem is köszön (viszont a tömeget se szeretem, na de eltértem a tárgytól. sérgafülű ékszerteknőst szeretnék venni, és érdekelnek a véleményeitek, úgy mindennel kapcsolatban, mindenféle tapasztalatot várok ;)
2016. ápr. 11. 18:30
 3/11 A kérdező kommentje:
*sárgafülű
2016. ápr. 11. 18:31
 4/11 anonim válasza:

Üdv!

Ha javasolhatom,Black Molly...Miért?

Párszor voltam náluk,nyugi nem én vagyok a tulaj csak vásárlói tapasztalataim alapján tudodk véleményt mondani.

Èn halazok a választék náluk pazar,beteg halat még sose kaptam,a boltra ráférne egy kicsi renovállás de ahova külföldre járok ott uj az egész és mégis van hogy döglött halak uszkálnak a szép akksiban....

A személyzet mindig segitett 3an vannakés látszik hogy nagy tapasztalatuk van állattartás terén.

Nekem ez jött be!

Gyula

2016. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Tudtommal sárgafülűt nem forgalmazhatnak jan. 1-től, de Plattiban biztosan van teki, aak enm tudom, milyen fajta. DE!!! A Plattiban hatalmasat csalódtam, pézsmaként adtak el nekem kínai 3 élűt, 2-ből az egyiket pont ma altattattam el, mert olyan beteg volt szegény. Nem értenek hozzá, kérdeztem tőlük dolgokat, de csak pislogtak, hogy miről beszélek... Eleségállatot szoktam ott venni, azzal semmi baj, de ez... kikészített nem is kicsit...
2016. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

*csak nem tudom milyen

Bocsi, csak ideges vagyok nagyon!

2016. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Rosszul tudtam, piros fülűt nem lehet árulni, sárgafülűt igen, ebből 4 db van a Plattiban. Az előbb kissé ki voltam borulva, most higgadtan írom: Plattiba járok kb 20-ból 19-szer, meg vagyok elégedve a 2 teknősféle amit említettem elég hasonló, de szóltam nekik erről, intézkedni fognak. Szép, egészséges sárgafülűek vannak a Plattiban.
2016. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen mint ahogy ki is javítottad vörösfülűt nem lehet árulni sárgafülűt igen. Köszi a válaszokat :)
2016. ápr. 12. 16:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno a Black Mollyban először lebeszélte a szüleimet az eladó az ékszerteknősről, mondván az nagyon büdös(nem az amúgy) helyette ajánlott 2 aranyhalat 28 literes akváriumba(min. 200 liter kell nekik), szóval szakértelmet szerintem ne várj tőlük. :(
2017. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dóra Bereczky válasza:

Ne vegyetek a Plattiból,mert volt kb.:10 halam amit a Black Mollyból vettem,és gondoltam veszek még mellé 1 db halat és erre behozzot darakórt az akváriumba és minden halam kipusztult :(((((

Megvolt olyan is,hogy ránk akartak sózni 1 beteg halat!(a Platti)

2017. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!