Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Budapest merre lehet venni...

Mózes Adrián kérdése:

Budapest merre lehet venni fagyasztott édesvízi apróhalat?

Figyelt kérdés
Eddig spár ban vettem de megszüntették metro és társai meg csak tengeri apróhalat árúl. Gondoltam ha nem találok veszek friss egész pisztrángot és feldarabolva fagyasztom.

2016. ápr. 19. 13:20
 1/3 Lepitorus ***** válasza:
XIV. és XV. kerület határán, a Kolozsvár utcai piacnál van a Fekete Sügér Horgászbolt és Kisállatkereskedés, én ott szoktam venni : ) Pár száz forint egy kis tasaknyi (3-4 hal).
2016. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fressnapfban is árulnak
2016. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fressnapfban itt is kapni 3-4 halat raknak bele asszem 250ft ért tudod kinek kell... (Amúgy vettem párat és tengeri kishal volt a zsacsiban) Akkor inkább megveszem a metroban 1500Ft ért az 1 Kg os kiszerelést és közben keresek édesvízit. 2 teknősöm van akik megesznek naponta 8 halat..
2016. ápr. 20. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!