Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Találtam egy gyíkpárt a...

Találtam egy gyíkpárt a szekrényemben, az egyik megsebesülve. Betettem őket egy terráriumba. Egyik délután benéztem hozzájuk. Egyik meg volt halva, szerintem vedlés közben halt meg. Fa, napfény volt bent, tehát tudott vedleni. Miért halhatott meg?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 20:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Fél pikkelye le volt "vedelve" (nem fért ki) :D
2016. ápr. 27. 20:41
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Az biztos, hogy nem azért, mert "nem fért ki".

Esetleg éhen/szomjan halt.


A gyíkok védett állatok, nem szabad fogságban tartani őket.

2016. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Volt bent nekik egy kis kagylóban víz, és olyan 7 élő hangya, mivel utána olvastam, és halot rovarokra nem vadászik, nem eszi meg őket.

És a hüllők nagyon ritkán esznek...

2016. ápr. 28. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem fog enni hogyha egy tálcán felkínálod neki mert a befogásánál valószínűleg sokkot kapott és ezért soha nem fog enni legalábbis fogságbanInk
2016. ápr. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs félre nyomtam.Inkább engedd el a szabadban!
2016. ápr. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez már kb. 2 hete volt, a másik még mindig él.. De akkor szabadon engedem vagyis már elengedtem.
2016. ápr. 30. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted:)
2016. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!