Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A pitonom nem eszik hetek...

A pitonom nem eszik hetek óta, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Már 3. hete van nálam, első héten nem is harapott rá a fagyasztott egérre, aztán később is próbáltam, akkor már folyton kóstolgatta, de csak odakapott felé, nem fogta meg. Ezek után vedlett, úgyhogy békénhagytam, és most megint megpróbáltam de ugyan azt csinálja: kapkod felé, megharapja, de el is engedi azonnal. Természeretesen felmelegítettem rendesen az egeret, és mindent úgy csinálok ahogy mondták, mégsem hajlandó elkezdeni megenni.

Ez azt jelenti hogy mindenképpen élő eleség kell neki, vagy valami más problémája van?



#etetés #királypiton #fagyasztottegér
2016. máj. 2. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Elég izgága pitonod lehet. XD
2016. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
⚽🏀🏈⚾🎾🎱🏉🏐
2016. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg élővel, esetleg kisebb élővel stb. Próbálkozni kell. Nálam is volt olyan állat mi az istenért se volt hajlandó fagyasztottat enni. De általában a frissen leölt eleségállatot elszokták fogadni.
2016. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahonnan vetted,mivel etették?Sajnos nem mindegyik eszi meg a fagyasztottat.
2016. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam volt olyan, hogy a piton egy hónap elteltével evett, nem volt semmi baja. Amíg nem veszít a súlyából, nem kell aggódni. Nyugodtan próbálkozz élő eggérrel is.
2017. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!