Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ti nyaltatok már békát?

Ti nyaltatok már békát?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni hogy milyen érzés, én még nem próbáltam, soha nem is akarom.

#béka #Békanyalás #békanyalogatás
2016. máj. 3. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már igen, meg csigának a nyálkás részét is :D a békának ha csak megnyalod, nincs különösebben semmi undorító.. Öhm.. Felülete? XD szóval nem igazán nagy dolog. Persze levelibékát nyaltam.. :"D
2016. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ismerosom igen, epp es egeszseges, de en ilyen lehetosegeket inkabb kihagyok:Dd
2016. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendes békára gondolsz vagy a hypnotoad-ra? :D
2016. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden reggelt így kezdek. Még nem jött le a kávé, de én már kint a patakparton nyalogatom a békákat.
2016. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

"Szeretném tudni (...) még nem próbáltam, nem is akarom."

Az úgy logikus.:DDD

2016. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Haribo-t igen
2016. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Platypus ***** válasza:
Egyszer fogadásból adtam egy nagyon minimalista puszit egy fiatal barna varangynak. Iszonyú rossz volt! Egy rövid, szinte semmi érintés volt, mégis utána órákig égett és bizsergett a szám. Pszichoaktív hatást hazai békától amúgy sem lehet várni, vagy alig van mérgük(pl. vízibékák), vagy sokkal több bennük az ártalmas vegyület(varangyok), így előbb fordulsz fel habzó szájjal minthogy kicsit is beállj tőle.
2016. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!