Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy lehessen leogekkóm? :D

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy ők lássanak el mindenben...egy ideje gyűjtöm a pénzt egy hüllőre(idáig sisakoskamit szerettem volna...ehelyett kaptam két brevit/törpekami/) úgyhogy hüllők szinten jártas avgyok, vannak hüllős ism3erőseim a kisállatkereskedős fickóval is jóba vagyok (ez mellékes xD.) De a gond az, hogy elég sokáig kértem a szüleimet a sisaakos kami miatt és ezért kaptam két berevit(csak párosan érzik jól magukat) azért is akartam kamit , hogy egy társra találjak mert ki lehet venni és kihívást jelent a gondozása...nem olyan mint egy kutya, valahogy mégis vonzódom ezekhez a hüllőkhöz.Most viszont agond az,hogy ez a 2 kis berevi csak úgy elvannaka terkóba. Nem lehet kézhez szoktatni, benyúlni, mert frászt kapnak és kényesek...csak reggel lehet etetni és ennyi..több dolgot nem lehet... de nem emrem megmondani anyuáknak mert akkor én lennéka "telhetetlen,hálátlan gyerek!!!"

Viszont utánaolvastam a leogekkónak és nagyon sokan jókat írtak róla, hogy szelíd nem költséges és egycsomó cuccom van hozzá (terményes és kisállat eledel boltunk van és a kamiktól adódóan vitamin por csipesz meg tapasztalat...)

Terkó is van lámpa is (csak uvb kéne de az nem gond) hüllőrács....úgyhogy midnen megvan...de amint fent olvashattátok nem emrem emgemlíteni se...apu dühös lenne anyu meg szomorú hogy nem tudtak hosszú távon örömet okozni... :( (kérlek ne kezdjétek, hogy akkor nem kell neked hüllő vagy akkor neekd ez enm való mert igenis való! csak ez nekem oylan, mintha lenne egy nag tábla csokim amit csak nézni szabad hozzáérni nem...) úgyhogy kérlek segítsetek..csak az engedély kkéne...kb 13 éves korom óta gyűjtöm a zsebepénzem egy perselybe amiből még nem vettem ki....Ja és ezek a brevik 3 évig élnek és fél éve vannak nálam(8 cntisre nőnek meg :/ )

Bocsia hosszú szövegért/és köszi ha végigolvastad de enm tudom mit tegyek..Komment huszárok pls...kíméljetek jó? Köszönöm



#leogekkó
2016. máj. 8. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik hüllő se szeret kézben lenni. Az eltűri és a szereti közt elég nagy a különbség. Társas állatok, többet ajánlott belőlük tartani. Csak azért ne akarj hüllőt tartani mert simogatnád meg babusgatnád. Arra max a kutya és a macska való. Ezek díszállatok!
2016. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan fajta aki csak azért akar hüllőt mert simogatni aakrok...az csak egy példa volt mert sokaknak ez a bajuk...tapasztalt vagyok hüllő szinten,És kérlek a kérdésemre válaszolj...amire ha nem emlékszel görgess feljebb ;)
2016. máj. 8. 10:57
 3/4 anonim válasza:
A leopárdgekkónak egyébként nincs szüksége UVB-re ugyanis éjjeli nem napozó hüllő.Persze ettől függetlenül lehet neki bent inkább a hőmérséklet legyen magas.
2016. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én leóm szereti a simit, de mindegy...
2018. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!