Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Már nincs szükségem az ékszert...

Már nincs szükségem az ékszerteknősre, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Különböző okokból már nem tarthatom meg 1db sárgafülű ékszerteknősömet (kb. ~13 cm, 2 eves)


Hova tudnam rakni, mit kezdjek vele?



2016. máj. 29. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

vidd vissza az állatkereskedésbe, vagy hirdesd meg facebookos csoportokban.

Most veszel majd gondolom egy amstaffot mert az annyira cuki, 2 év múlva meg megy a sintértelepre

2016. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy nincs SZÜKSÉGED rá? Egy állatról nem lehet így beszélni. Mik azok a "különbőző okok", amiket sehogyeem lehet megoldani, és meg kell válnod tőle? Ha egy kicsit is szeretted volna a teknősödet, sosem mondanád, hogy nincs szükséged rá.
2016. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Alapból mi szükséged volt rá? Mert az volt a menő? Talán már kiment a divatból? Ha a divatot követed a következő egy Yorkie vagy egy Amstaff lesz?
2016. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy egybol elkezd mindenki nyomorekoskodni, ezert is feltem kirakni a kerdest
2016. máj. 29. 14:04
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ha már gondoltad hogy ilyen választ kapsz megpróbálhattad volna kevésbé parasztul megfogalmazni.
2016. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ajándékozd el egy olyan embernek, aki veled ellentétben szereti az állatokat, értékelni és szeretni fogja a teknőst is. Megérdemel egy normális gazdit.
2016. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Semmiképpen se engedd szabadon!

Keress neki jó gazdát. Ha ingyen felrakod akkor nagy eséllyel hamarosan elviszik. Pénzért ne tedd fel, úgy "rajtad marad", szinte 100%.

Ha mégsem jelentkezik érte senki,akkor próbálj te gazdit keresni neki.Sok hirdetés szokott lenni,akik örökbefogadnának megunt teknőst.Ők a te embereid.

És én is azt tudom tanácsolni mint a többiek,hogy a közeljövőben ne tarts több állatot.Egy teknős akár 50-60 évig is elél. Ha te 2 év után meguntad "nincs rá szükséged" akkor ez sokat elárul arról,hogy mennyire vagy felelős állattartó. Nincs ezzel baj,nem mindenkinek való az állattartás.Neked sem, így ne erőltesd többet kérlek.

2016. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Engem le szoktak pontozni mert leírom a teknősök szeretnék kérdésekhez, hogy gyereknek semmilyen állatot nem kéne venni...
2016. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

8# nem csak a gyerekek ilyen felelőtlenek.sok felnőtt is simán lepasszolja az állatát 1-2 év után , mert most költözik, meg jön a baba..a valóság meg az,hogy megunták az állatot, nincs kedvük takarítani a helyüket,sokba van, nem ad annyi szeretetet mint várták..stb..

az a szerencse,hogy a teknősök nem igazán ismerik fel a gazdájukat,úgyhogy nem nagy törés nekik,hogyha holnaptól más gondozza őket. csak jó gazdát keress neki kérdező.

a kereskedés meg biztos vagyok benne,hogy nem fogja vissza venni a 13 cm-es teknőst. nekik az a lényeg,hogy kicsi legyen és cuki . és kis helyen elférjen.

2016. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A többiek mindent leírtak..


Ajánlom figyelmedbe a Teknőstartók facebook-os csoportot. Van ott pár ember nagy kerti tavakkal, akik még hajlandóak egy sokadik teknőcöt is befogadni.

2016. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!