Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet vemhes a gyíkom ebben...

Lehet vemhes a gyíkom ebben az időszakban és ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés

Szóval mikor vettem (novemberben) már vemhes volt. Négy gyík bújt ki belőle. (tobzosfarkú gyík, elevenszülő)

A terráriumba összeraktam egy másik gyíkkal, akihez őt társnak vettem. Ő állítólag, elvileg fiú. Senki nem tudja megmondani, de én már az előző társával láttam párosodni, legalább is akart. Az alapján, amit láttam szerintem fiú.

Azonban nagyon pipogya, meg félős, a nőstény viszont határozott és bántani is szokta. Csakhogy ma észrevettem, hogy elég kövér lett a gyíkom, holott mostanában csak kicsi sáskákkal etetem, és télen akkor se volt ilyen dagadt, amikor napi több gyászbogárlárvát tolt be. Szerintetek lehet, hogy mégis vemhes?


[link] ( rá kell nagyítani) Szerintem elég nagy pocakja van, általában olyan széles szokott lenni mint a feje, vagy kicsit szélesebb de ez most durva. Ráadásul egy ideje nem is láttam. Hetekig bujkált. Normálisan kb ekkorának kéne lennie kb. [link] Szerintetek?


2016. jún. 6. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán lehet, 4-5 hónap múlva úgyis kiderül.
2016. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!