Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a baja az axolotl...

Mi lehet a baja az axolotl kopoltyúja szálakban hiányos, nem igazán reagál a mozdulatokra, csak lebeg, néha elúszik, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Tegnap semmi baja nem volt a kopoltyújával, de azóta, hogy metilénkékkel volt kezelve a vize egy karmolás szerű sérülés miatt, azóta vannak ezek a tünetek. A kopoltyúja ritkás, a víz tetején lebeg és nem nagyon reagál a mozdulatokra, bár tegnapelőtt egédzséges kopoltyúval vettem, de akkor is ilyen passzív volt! Mivel tudok rajta segíteni? Mi az ami most árthat neki? Guppikkal van, 3db fiú guppi, ennyit ajánlott hozzá a kereskedő! Beteg? Nem hagyhatom elpusztulni, légyszi segítsetek, ez elég aggasztónak tűnik. :'( A napokban majd ahogy telik az idő leírom hogy mi van vele, addig is keresem a neten is a választ. Sós fürdőt ajánlottak egy fórumon, de olyat is írtak, hogy ez a halála jele. :'((((
2016. jún. 9. 18:55
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] remélem működik a link a képhez. Nézzétek meg a kopoltyút. Ezer féle találgatásokat kaptam, választ nem, hogy pl mik az esélyei. Túléli? Kezelhető? Mi a baja??????
2016. jún. 9. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Rossz kategória. Nem hüllő.

2. Esélyes, hogy végzetes.

3. Állatorvos többet tudna mondani.

2016. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. :( Hogyan szállítható állatorvoshoz egy ilyen a kopoltyús állat? Nehogy megfulladjon. Egyátalán készüljek rá? Mert ha végzetes, akkor már lehet, hogy a reggelt sem éri meg. :'( Ő akkor az akvarisztika kategóriába megy? Vagy az egyéb? Azóta vizet cseréltem. Semmi változás nincs. Él, de nem lent, hanem továbbra is fent tartózkodik. De azért köszönöm, hogy válaszoltál, így is, hogy rossz kategóriába soroltam. Ezért elnézést kérek.
2016. jún. 9. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!