Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mentem ki a kertbe és ott...

Flórián!Aka Rusztem kérdése:

Mentem ki a kertbe és ott napozott egy 1,5 m-es kígyó. Sárgás szürkés volt sajnos többet nem láttam mivel gyors elkúszott. Milyen kígyó lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mérges vagy nem. Kb. 3 hete hoztak a szomszédba fát lent Dél-Szerbiából. Amúgy Vajdasági vagyok. Nagyon megijedtem és most a kertbe nem merek ki menni mert nem tudom milyen kígyó.Segítsetek

2016. júl. 5. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha másfél méteres, akkor csak valamilyen sikló lehetett. A viperák nem nőnek olyan hosszúra.
2016. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is valamiféle sikló lehet, de nem láttál valami jellegzetes mintát rajta?

Elég sok kígyóféle sárgás-szürkés.:)

2016. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erdei siklóra gondoltam én is.

Mindenesetre ő jobban fél tőled,mint te tőle,ez biztos,úgyhogy nemigen fog a kertben tanyát verni,ez vigasztaljon.

2016. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mert csak 1 pillanatig láttam és mentem egy zsákért gyors hátha megfogom
2016. júl. 5. 09:11
 6/8 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat
2016. júl. 5. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, már elment. Egyébként se bánt ha nem piszkálod.
2016. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vízisikló!
2018. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!