Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülü ékszerteknősöm nem...

Sárgafülü ékszerteknősöm nem fogja meg az élő halakat. Miért nem?

Figyelt kérdés
2hónapja raktam be mellé a halakat.Csak elszaporodnak mellette.3éves a teki,130l-es akváriumba van.Black Molly halak.
2016. júl. 13. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert mellette eteted,ha nem kap mást megeszi.
2016. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5napig nem adtam neki semmit.Csak az akvárium üveget kaparta inkább...lehet,akkor továbbra se kéne adnom neki enni,aztán kénytelen lesz elfogni őket.
2016. júl. 13. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:

az is lehet,hogy nem tudja elfogni. a mollit speicel nem tudom mennyire gyors, de simán lehet,hogy próbálkozik amikor nem látod, csak nem jön össze. esetleg jól elrejzőznek a növényzetben vagy bújókban.

az éheztetés nem túl jó módszer, a teknősök nagyon szívósak, hosszú ideig kibírják kaja nélkül.

amúgy kicsi az akváriumod , ennél jóval nagyobb kéne már egy három éves ékszernek.(bocsi,hogy nem ez volt a kérdés)

2016. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elég gyorsak,de vannak picik is és azokat se fogja meg,(igen,tudom,hogy kicsi,mindenképpen kap majd nagyobbat)

Köszi!

2016. júl. 13. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem vörösfülűm van, sokszor még a döglött halnak is melléharap. Ha elsodorja a víz, akkor bénázik vele.(Fagyasztásból felengedett halról beszélek.) Szóval a kedvencként tartott tekik reflexei már nem az igaziak, nem igazán mondhatók ügyesnek. Hisz talán már az ükapjuk sem vadászott.

Szerintem maradj a szárított és fagyasztott kajánál.

2016. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogsagban nevelkedett tekik nem mindegyike tud/akar mar elo halat fogni(egyedtol fugg) , az is szamit hogy hany evtol nevelkedett fogsagban avagy az etetesmodtol is. Nekem is van egy tekim, tesomnak is , egyszer betettunk 2 halat az akvariumukba es hat mitmondjak nem okoztak csalodast: az en tekim mindig is virgoncabb<3 volt mint a tesome , termeszetesen mind a ket halat o olte meg ahogy eluszott elotte a hal egybol elkapta es annyi, a masik halat is 1_2 pillanat alatt. Ellenben a tespm tekije megsem eroltette magat (pedig elotte meg is allt az egyik hal, csak neztek egymast) es mar csak az elkapott "dogbol" kajalt. Szoval ez egyedfuggo is :)
2016. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!