Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt ajánlanátok egy...

Milyen hüllőt ajánlanátok egy kezdő "terraristának"?

Figyelt kérdés
Olyan állatot szeretnék ami szerethető,aranyos és lehetőleg nem annyira drága mint a legtöbb hüllő (tudom hogy nem olcsó mulatság).

2016. aug. 1. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Kezdő terroristának AK 47-est ajánlanék, de ha mindenképpen hüllőt akarsz... hát akkor valami veszélyeset, mondjuk krokodilt vagy királykobrát!
2016. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hüllők nem szeretgetsz valók. Nem tapogatni és nem simogatni. Hüllő tartás nem olcsó, és nincs is olcsó változata.

Jönnek majd a nagytudásúak akik mondják a leopárd gekkókat, de aki őket olcsón tartja az általában egyedül tartja ami nem épp ideális. Őket is 4-5 fős csoportokban érdemes tartani mert társas állatok. Ekkora csoporthoz meg nem elég egy cipősdoboz méretű terrárium.

Sajnos mostanában mindenki hüllő szakértő lett és tenyésztési akar. Közben meg az állat alapvető igényeivel sincs tisztában. Az orvosi ellátása drága. A minőségi táplálás is drága lehet egyes fajoknál.


De azért, hogy babusgass egy hüllőt azért teljesen felesleges.

2016. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Olyan állatot szeretnék ami szerethető,aranyos és lehetőleg nem annyira drága "

ezek közül semmi nem igaz a hüllőkre. neked a leírtak alapján egy emlős állat kéne. mondjuk egy tengerimalac vagy egy nyuszi,esetleg cica.

a hüllőket én inkább felnőtteknek ajánlom. mivel a hüllők nem igénylik az ember társaságát, nem szeretgethetők és egyáltalán nem olcsók,ezért nem éppen egy gyereknek való,aki a zsebpénzéből él !

nekem több hüllőm van. de van mellettük emlős állatom is.szóval nem a hüllőn akarom kiélni a szeretgetésemet. őt hagyom szépen a helyén(amit törekedek ingergazdagon és természetesen berendezni). takarításkor veszem ki a hüllőimet, máskor nem, nem kell nekik a felesleges stressz!

ha mindenáron hüllőt akarsz,akkor teknőst ajánlok. de el kell fogadni,hogy nem fognak viszont szeretni, nem babusgatható,szeretgethető állatok. és sokba vannak. egy teknős lakáson belüli helye kb 100 ezerből hozható ki(ha nem akarod kínozni)

2016. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# vagyok. ha nyuszit vagy tengerimalacot vennél inkább,akkor őket tudd,hogy párban kell tartani. nem írtam egyértelműen
2016. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!