Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kis kaméleonomat milyen...

A kis kaméleonomat milyen fára rakhatom?

Figyelt kérdés
Csavart ágú migyorófa?

2016. aug. 19. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csavart ágú migyorófára semmiképp! Malajziában őshonos egy bizonyos Kingwiua-faj, abból is a Khuo-fajtát keresd, arra lehet rátenni. Gondolom, amilyen felelőtlenek az állatkereskedésben, ezt nem mondták. Másmilyen fára ne tedd, ha nem akarod, hogy elpusztuljon!
2016. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha tudhatom miért?
2016. aug. 19. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Mert a természetes élőhelyén azokon a fákon él. De gondolom ezzel nem mondtam nagy újdonságot. Amúgy meg a kaméleon nem háziállat, nem kellene hobbiból tartani, mert jaj de cuki. Persze gondolom ezt hiába mondom, mert nem érdekel, maximum sírsz majd, ha elpusztul és beszerzel egy másikat. Aztán ha az is elpusztul azt mondod, hogy a kaméleon sz@r, ezért veszel valami más, szintén nem háziállatot, és kezdődhet elölről az egész. Én ezt simán büntetném, de hát a törvények nem védik az ilyen állatokat sajnos :(
2016. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előzőre... Kezdjük ott, hogy sem a sisakos sem a párduckaméleon(a két leggyakrabban kapható faj) nem Malajziában él...


Az megint hülyeség, hogy csak egy fafajon élnek, ráadásul ilyen faj nem is létezik.


Bármilyen fára teheted, ami nem mérgező. A mogyoró nem az. Arra figyelj, hogy az ágak mindig az állat méretének megfelelőek legyenek, se túl vastag se túl vékony.

2016. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést kérek, trollkodtam, sajnálom. :( Igyekszem visszafogni magam, de néha nem tudom megállni, amikor valaki ilyen jellegű kérdéseket tesz fel. Szóval elnézést kérek, a malajziai nem tudom már milyen hülyeségeimmel kapcsolatban.
2016. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rakhatod. Semmi baja nem lesz. Ami nem mérgező arra mehet.
2016. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!