Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha egy anakondat kiskoratol...

Ha egy anakondat kiskoratol kezdve kicsi helyen tartunk, akkor kicsi is marad?

Figyelt kérdés
Azt mondjak, hogy a kigyok legtobbszor alkalmazkodnak a kornyezetukhoz . Tehat ha kis helyen tartjuk oket ,akkor kisebb marad,nem ugy mint peldaul egy teknos , aki kepes belenoni akarmibe ,a pancelja eldeformalodasa ellenere. Akkor ha egy tigrispitont rendszeresen etetunk, de kis helyen tartunk, beleno, vagy kicsi marad?

2016. aug. 24. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan hülye vagy már bocs... az alkalmazkodas a homerseklet taplalek stb... a kis helyet kinovi azaz nem fog tudni mozogni ezáltal éhenhal vagy a terárrium tetejét löki ki esetleg beszorul és meghal nem így értik . Ha óriás kigyót akarsz ott a királypiton az kicsi marad és legális tartani. Ne akarj anakondát ami 10 méteresre megnő ok ? Most nem szidás vagy cseszegetés képp irom csak ez nem ugy van ahogy te gondolod..
2016. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel kivéve abban,hogy az anakonda nem nő 10 méteresre.
2016. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eszem agaban sincs ilyen allatokat tartani. Egyszeruen egyik nap meselte egyik ismerosom hogy ez igy meg ugy van, en meg a hatterbol figyeltem es halgattam :)Csupan kivancsi voltam ra.
2016. aug. 24. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamennyi igazság van benne, de ez inkább állatkínzás, mintsem "megoldás az anakonda méreteire".

A teknősökre is mondják ugyanezt egyébként.

2016. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Legfeljebb annyi történhet, hogy a rossz tartási körülmények miatt előbb elpusztul, mint hogy a teljes méretét elérné, illetve ha még enni sem kap rendesen, akkor csökött marad, hiába idősebb, a korához képest kisebb lesz.


(Amúgy, az anakondát nagyon-nagyon nem ajánlanám, mert egyrészt az egyik legnehezebben szelídülő kígyó, másrészt ha valaki azt akarja, hogy csak kicsit is jól érezze magát, jó nagy medencét kell biztosítani neki, szóval macerás az egész tartás, és cserébe van egy kígyód, ami minden ébren töltött percében azon van, hogy hogyan tudna téged megenni...)

2016. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha egy kisbabát egy pici lyukban tartunk és ott is kell felnőnie, akkor lehetséges,hogy fejletlenebb lesz a társainál. és beteges is.

ugyanígy a hüllőknél is. ha a teknősös példánál maradunk: sokan tartják nagyon pici akváriumban a teknősüket. könnyen lehet,hogy a mostoha körülmények miatt alulfejlett marad ő is és nem éri meg majd a rendes várható korát..de ez nem normális! ha már fogságban tartjuk az állatokat,akkor legalább adjuk meg neki a normális körülményeket.

2016. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem :) koszonom a valaszolat. Az anakonda peldat csak azert hoztam fel, mert hirtelen o jutott eszembe aki nagyon nagy testu kigyo.
2016. aug. 25. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!