Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy szedjem ki a gyíkot a...

Hogy szedjem ki a gyíkot a falból? SoS

Figyelt kérdés
A 4.emeleten lakom, és észre vettem a falban lévő kicsi lyukban az erkélyen valamit. Hozzá értem egy ruhacsipesszel és beljebb ment. Szerintem egy gyík volt az, mert a farka zöld volt, nagyon vékony, és pöttyös picit. De nem tudom hogy kéne kiszednem, megölni nem akarom, hogy betömöm a lyukat, de benyúlni sem merek. Ez egy kb 3cm-es lyuk. Ha van ötletetek írjatok, előre is köszönöm :)

2016. aug. 31. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalan nem piszkáltam, csak nem tudtam mi az, éppen csak h hozza nyultam....
2016. aug. 31. 20:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg ki fog jonni onnan. Amugy ha nagyon zavar , fogsz egy slagot es vizet eresztesz a lyukba. Ugy ki fog szaladni es nem lesz semmi baja. Ha megtudod fogni akkor engedd el lent , bar szerintem ott lakik.:)
2016. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Slagot? :D 4.en lakunk
2016. szept. 1. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem, az hogy hányadikon laktok miért befolyásolja azt, hogy eltudjátok-e vezetni a vizet a fürdőből máshova?


Szerintem hagyd békén, majd gondol egyet és tovább áll.

2016. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugy h nincs slagunk
2016. szept. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!