Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy 3 éves nőstény víziagá...

Van egy 3 éves nőstény víziagámám, tegnap csak egy helyben feküdt másnap meg már ott volt 2db "tojás"?! Nemtudom biztosra venni hogy ezek tojások de valószínű hogy azok. Nem volt hím közelében soha. Lehetséges az ilyen, vagy ez valami betegség?

Figyelt kérdés
Ha mégis tojások lennének hogyan tudnék nekik megfelelő környezetet biztosítani a kikelésre?
2016. szept. 10. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A víziagámákhoz nem értek, csak tyúkjaink vannak itthon, és belőlük tudok kiindulni tojás téren.

Namármost, nekünk sincs kakasunk, mégis tojnak azok a tyúkok (nyilván a táp miatt. Próbálkoztunk kakassal is, többel, de azok meg folyamatosan bántották a tyúkokat). Tehát elvileg rakhatott tojást, hím nélkül is. Mivel nekik gondolom nincs semmiféle spéci táp, mint a tyúkoknál, nem tudom miért, de tojást rakott.

A kiköltés meg sajnos esélytelen. Nem volt hím, így nincs a tojásban mag sem.


Ha valami marhaságot írtam, elnézést kérek, csak próbáltam a legjobb tudásom szerint segíteni. :D

2016. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terméketlen tojások.
2016. szept. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!