Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kérdésem a következő, mit tud...

Kérdésem a következő, mit tud ez a gekko? Kisfiamnak 3 éve ez az álma, nézni lehet csak? Néztem neten hol ezt irják hol azt. Meg hol lehet ilyen állatot drága szerezni? Akinek van azok irjanak tapasztalatot.

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Barátomnak volt. Amikor elpusztult kitömette, azt mondja, amíg élt addig sem lehetett vele kommunikálni.

A hüllők szociális képességei sokkal gyengébbek, mint az emlősöké.

Az egyéni szórások ugyan hatalmasak, de igazán jó kapcsolatot (elfogadható mennyiségű munkával) csak kutyával vagy macskával lehet építeni.

Szeretném hangsúlyozni: Az egyéni eltérések hatalmasak

2016. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gekkó, vagy néhány faj.

Igen, csak nézni lehet, ez nem kutya/macska, hogy nyúzza. Érzékeny állatok.

"Szerezni" tenyésztőtől érdemes, de előtte alapos tájékozódást igényel, mert nem az állat a drága, hanem a megfelelő körülmények megteremtése.

2016. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak nèzni! Nem az állat drága hanem amit majd ráköltesz. Főleg, hogy a többsége társas lény, csoportban érzi jól magát.
2016. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ja nem pénz kérdése .. 1 szem unoka és nagypapa ñagymama..

Csak itt lesz velűnk , én nem igazán szeretem az ilyesmit 😊, parázok töle. takaritani stb nekem kell ..

Probálom rávenni egy hörcsőgre de 2 kell neki kaméleon v gekko.

Mondtam neki mi jó abba ha nézed csak .. neki tetszik.

2016. szept. 13. 09:11
 5/17 A kérdező kommentje:
Amugy milyet kell venni , itt irják tőbb fajta van
2016. szept. 13. 09:13
 6/17 anonim ***** válasza:
Ott a google, utána lehet nézni. Van bőven tanulnivaló.
2016. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyetek állatot NEKI! Ha TI akartok az rendben van. Nézzetek utána, szerezzétek be a dolgokat, stb stb stb. Hüllőt tartani nem olyan mint emlőst! Két külön világ. Kaméleonokat meg főleg. Egyátalán nem simogatni meg babuagatni való sárkányok. Lehetne ide kisregényt, de nem fogom megtenni. Az országban megvásárolt hüllők 80% egyszerűen tragikus körülmények között van tartva. Ne legyetek ti a sokadik felelőtlen gazdák.
2016. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem babusgatni akarja ,neki ezek tetszenek , momentál már 2 x is megprobáltam ,látott vadászgőrit én hülye még abba is belementem csak akitöl hoztuk azt mondta nem harap.!!! Szétszedett!!!!Ingyen adtam tovább ketreccel eggyütt. Utánna jött a tengeri malac amit azota is én gondozok mert neki gekko kellett . Amugy igaza van aki irt terrárrium , lámpa ,meg kaja.

Elfogadtam ,egy gyikkal élek eggyütt amit ő nézz ,gondoz ,ápol.

Jó mert azt hittem 1-2 ora es lejart lemez.

De nem !!!!! Köszi mindenkinek .

2016. szept. 15. 16:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a kisgyerek? Ha már van tengerimalac és azt is te gondozod, én nem vennék még egyet, ami az előzőből okulva szintén rajtad ragad majd. A gyerek meg akar majd egy harmadikat, negyediket...
2016. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

6 éves múlt. De már gondozza azt meg nézi.

De mi jo benne gözöm nincsm

2016. szept. 20. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!