Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaliforniai kiráysikló-n 2...

Elektra31 kérdése:

Kaliforniai kiráysikló-n 2 éven belül 2x is milliméterre pontosan ugyanott kifejlődő nagy Tályog?

Figyelt kérdés
Gondom, problémám a következő. Van egy lassan 11 éves kaliforniai királysiklóm.2 éves kora óta velem van. Szép, fejlett erős állat 170 cm körül van. Jó evő. Két éve tályog alakult ki rajta,2 is, amit sikeresen megműtöttek Pesten. A tályog tartalmát elküldték tenyésztésre, hogy nem e találnak benne rákos sejtet is. Elvileg nem találtak. 2 év telt el azóta és újra tályog alakult ki az állat pont ugyan azon pontján. Látszik az előző varrás helye, és pont ugyan ott egy újabb nagy tályog keletkezett. Lehetséges ez? Nem tudom mióta alakul rajta, de most vettem észre. Tályog kialakulhat 2x is, milliméterre pontosan ugyan azon a szakaszon? ( Az állat 14. fehér gyűrűjénél) Ha újra megműttetem, nagyon kockázatos az állatra nézve? Altatásban műtötték előzőleg is, nagyon magas rizikóval, mivel hüllők esetében ez egy elég nehéz dolog. Honnan tudom, hogy nem e esetleg mégis tumorral van dolgunk, ami nem kecsegtet sose jó hírrel?

#kaliforniai királysikló #tályog ugyanott kialakul
2016. okt. 1. 14:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!