Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Akinek van/volt leopárd...

Valaki valahol 013 kérdése:

Akinek van/volt leopárd gekkója, tudna válaszolni egy két kérdésemre, amire nem találtam választ?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hímet és két nőstényt, nem szaporítás céljából. A nőstény megtermékenyítés nélkül is rak tojást? Márcsak mert tudom, hogy a kaméleonok igen. Mennyi az esélye hogy nálam is szaporodni fognak? Ha mondjuk először csak kettőt veszek es néhány hónappal késõbb kerül hozzájuk egy harmadik akkor is megszokjak meg egymást?

2016. okt. 20. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen a nőstény megtermékenyítés nélkül is rak tojást, azok természetesen nem kelnek ki. Attól nem kell félned, hogy szaporodnak, a tojások kikeléséhez, nagy páratartalom kell és állandóan 26-32 fok hőmérséklet. Azt, hogy megszokják-e egymást azt még nem tudom, nekem most egy párom van, és decemberben vennék hozzájuk még két csajszit. Reménykedek benne, hogy nem lesz gáz. Majd úgy csinálom, hogy egyszerre teszem be mind a négyet az új helyére, és figyelem őket egy kis ideig, nehogy balhé legyen.
2016. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!