Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol szerezzek be Madagaszkári...

Hol szerezzek be Madagaszkári nappali gekkónak terráriumot, illetve felszerelést?

Figyelt kérdés
Kerestem de nem találok sehol ilyesmit, ígyhát megkérdezem hátha ti tudtok valami helyet, hogy hol szerezzem be ezeket a dolgokat.

2016. okt. 22. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mi kell neki, de tudsz készíttetni az üvegesnél terráriumot, egy lámpát szinte bármelyik üzletben vehetsz, faágakat neki az erdőben gyűjthetsz, a talajt lehet rendelni kéne. Víz spriccelőt is vehetsz bármelyik százforintos boltban.
2016. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2016. okt. 22. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, ennek viszonylag egyszerű tartási körülményei vannak! Tegyél a férőhelyük alá egy villanypárnát(de szigorúan csak egyes fokozaton és csak az egyik felét érintse)!
2018. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: És adj neki kéthetente D-vitaminos kalciumot auz eleségére, mert anélkül lebetegednek és meghalnak! Én a Tetra Fauna Repto Cal-t ajánlom! Olcsó is, jó is, és éán isa ezt használom a gyíkjaimnak! Mindig voltak gyíkféléim(most egy zöld anoliszom, kéát madagaszkári nappaligerkkóm, zöld leguánom és szakállas agámám van, régebben is voltak, tehát van tapasztalatom), és csak és kizárólag--világ életembe--ezt adtasm a számukra. Ne felejtsd el, hogy KÉTHETENTEkell adni minden hüllőnek az eleségre!
2018. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!