Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Zöld anolisznak hogyan lehet...

Zöld anolisznak hogyan lehet adni argentin csótányt?

Figyelt kérdés
Rengeteg oldalon olvastam, hogy ez nagyon jó lenne nekik, de nekem nagynak tűnik a 4 cm-ével... össze kell zúzni, mielőtt odaadnám az anolisznak, vagy van belőle kisebb méretű is?

2016. okt. 23. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, nem egyből 4 cm-es egy rovar. Agy neki fiatalabb példányokat amik kisebbek. Azt nem tudom, viszont, hogy lehet-e egyáltalán adni neki, ahogy utána olvastam, legyet ajánl.
2016. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj*
2016. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen! Végül a shelfordella tartara nevű csótány mellett adtuk le a voksunkat, és az anoliszok nagyon szeretik! Egyszerű őket tartani is, csak ki kell várni, míg létrehoznak egy kolóniát.

Viszont egy másik kérdésem is lenne, hogy mostanában gyakrabban barnás-feketés színűek... ez esetleg lehet azért, mert mondjuk nincs elég magasan a terráriumuk? Kb. 1 méterre ér fel a teteje, viszont azt olvastam, hogy ők szeretnek magasabban lenni, úgy kb. emberi szemmagasságban... ez mennyire számít náluk?

2016. nov. 1. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Tartsd a pofája elé, akkor rámozdul és megeszi!
2018. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!